Oferta – Wynajem / Wypożyczalnia Poznań

oferta

W dzisiejszych czasach nie jest konieczny zakup często drogich, skomplikowanych maszyn budowlanych czy też elektronarzędzi. Znacznie lepszym i zdecydowanie tańszym sposobem wykonania niezbędnych robót, jest wynajem sprzętu. Klient otrzymuje sprawny i profesjonalny sprzęt, dobrany odpowiednio do jego potrzeb przez doradcę naszej firmy, płacąc tylko zwrotną kaucję oraz stawkę wynajmu, określoną w cenniku. Wypożyczalnia maszyn budowlanych i elektronarzędzi posiada w ofercie sprzęt firm, które są wiodące na rynku elektronarzędzi i maszyn budowlanych.

 

 

MAKITA

Jest to firma, która posiada prawie 100 lat doświadczeń w produkcji silników elektrycznych i światowy producent nr 1 elektronarzędzi profesjonalnych. Obecnie MAKITA to notowana na giełdzie spółka akcyjna, firma o zasiegu międzynarodowym i czołowy producent maszyn budowlanych i elektronarzędzi profesjonalnych. Fabryki w Japonii, Chinach, Wlk. Brytanii, Niemczech, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Brazylii dostarczają rocznie 10 mln maszyn, a lącznie razem z siecią dystrybucyjną zatrudnionych jest ponad 8000 ludzi.

 

 

 

HILTI

Jest światowym liderem w dziedzinie systemowych rozwiązań dla profesjonalistów w branży budowlanej. Firma oferuje technologicznie zaawansowane systemy zamocowań, systemy pomiarowe, wiercenia, dłutowania, cięcia i szlifowania, ochrony przeciwpożarowej i techniki instalacyjnej - doskonałe maszyny budowlane. Naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań, produktów i usług, które wyprzedzają potrzeby rynku oraz wyznaczają nowe standardy w przyszłości.

 

 

 

WEBER

Firma produkująca elektronarzędzia i maszyny budowlane - to innowacyjne produkty wykonywane przez kompetentnych pracowników z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Wydajne zagęszczarki gruntu i innowacyjny system COMPATROL do nawierzchniowej kontroli stopnia zagęszczenia podłoża, są przykładami realizacji obowiązującej w firmie koncepcji: Postęp poprzez jakość. Weber MT to głównie doskonałe: stopy wibracyjne, płyty wibracyjne, zagęszczarki rewersyjne, przecinarki oraz wibratory, przetwornice i zacieraczki.

 

 

 

LAGLER

Firma produkująca szlifierki podłogowe (cykliniarki) - oferuje najszersze spektrum wysokiej jakoœci maszyn do profesjonalnej obróbki podłóg drewnianych i przygotowania posadzek. Od ponad 50 lat maszyny LAGLER sš symbolem funkcjonalnej i ergonomicznej perfekcji, łatwe w obsłudze i nadzwyczaj przyjazne w konserwacji. Jednoczeœnie spełniajš najsurowsze wymogi z punktu widzenia œrodowiska i bezpieczeństwa technicznego.

 

 

OASIS

Jest to firma, która jako pierwsza zaprojektowała osuszacze powietrza 60 lat temu i do dzisiaj prężnie działa w tej branży. Siedziba firmy mieœci się w Irlandii natomiast w Polsce posiada fabrykę w Gliwicach. Osuszacze powietrza OASIS cechuje niezawodnoœć i wysoka wydajnoœć w szerokim zakresie warunków temperatury i wilgotnoœci.

 

 

BOSCH Elektronarzędzia

To śœwiatowy lider w produkcji elektronarzędzi ręcznych oraz osprzętu. Ważnym segmentem produktów są elektronarzędzia akumulatorowe z technologiš litowo-jonowš: np. wiertarko-wkrętarki, szlifierki kštowe, wyrzynarki i młoty udarowo-obrotowe. W dziedzinie obróbki kamienia i betonu Bosch jest wiodšcym producentem młotów udarowo-obrotowych, wiertarek, wiertarek udarowych i wiertnic. Wynalazki takie, jak SDS-plus i SDS-max, pozwoliły stworzyć standardy montażu osprzętu w uchwytach narzędziowych.

 

 

HITACHI elektronarzędzia

Jest to jeden z największych japońskich koncernów wyspecjalizowanych w tworzeniu oraz oferowaniu nowych technologii klientom na całym œwiecie. Jednš z dywizji koncernu, specjalizujšcš się w produkcji elektronarzędzi, stanowi Hitachi Koki. Przedsiębiorstwo założone w 1948 roku, obecnie zatrudnia ponad 5000 pracowników, generujšc obroty rzędu 1 miliarda EUR rocznie. Hitachi Koki posiada 10 fabryk rozlokowanych na całym œwiecie dbajšc o to, aby zachowane byty najwyższe standardy jakoœci, a użytkownicy mieli możliwoœć osišgania korzyœci z użytkowania najbardziej zaawansowanych i niezawodnych technologii. W Polsce przedstawicielem koncernu jest Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o.

 

 

KRAUSE drabiny i rusztowania

Firma została założona w roku 1900 i ma już ponad 100-letniš tradycję w branży produkcji drabin i rusztowań. W okresie tym przedsiębiorstwo rozwinęło się do działajšcej na skalę międzynarodowš grupy z zakładami produkcyjnymi min. na Węgrzech i w Polsce. Produkty KRAUSE wyznaczajš nowe wzorce w zakresie funkcjonalnoœci, obsługi i bezpieczeństwa. Firma przywišzuje szczególnš wagę do innowacji w zakresie praktycznym. Pozwoliło to uzyskać liczne krajowe i miedzynarodowe patenty i prawa chronione. O jakoœci innowacji firmy KRAUSE œwiadczš liczne nagrody krajowe i międzynarodowe.

| oferta najmy maszyn budowlanych i elektronarzędzi |

Prezentowane ceny dotyczą wynajmu elektronarzędzi i maszyn budowlanych, oraz pozostałego asortymentu oferowanego przez BIS Stanisław Bigaj. Jeżeli nie możesz znaleźć urządzenia, które Cię interesuje - zadzwoń do nas!

- aktualna lista oferowanego przez nas maszyn i sprzętu budowlanego -

Copyright 2016 @ Bis wypożyczalnia sprzętu